5+1 MŰTÁRGY A SZECESSZIÓRÓL ✘ tematikus tárlatvezetés

Róth Miksa Emlékház

Időpontok

A tavasz beköszöntével múzeumunk kísérletbe fogott: új sorozat indult a Róth Miksa Emlékház és Gyűjteményben!

5+1 címmel minden hónapban tematikus tárlatvezetéseket szerveztük, amely alkalmakon garantáltuk, hogy visszatérő látogatóink is csupa új információval gazdagodnak!

5+1 programunk is hamarosan nyári szünetre megy, de június 11-én megkoronázzuk még egy utolsó, varázslatos témával!

Róth Miksa munkásságát és életét bemutató kiállításainkon 5+1 műtárgyat fogunk nektek bemutatni, amely a szecesszióhoz kapcsolódik. Nem lehetett nehéz dolgunk a válogatásnál - gondolhatjátok!
Mi mégis 5 kiállított, valamint 1 raktárban őrzött tárgyat mutatunk majd meg nektek, amely reméljük, számos lebilincselő történettel és érdekességgel szolgál számotokra is!

Nem is mondunk többet: gyertek el június 11-én 11 órára, és hozzuk létre együtt kiállítótereinkben a SZECESSZIÓ hálózatát!

Mi is az az 5+1?
- 5 kiállított tárgyunkkal közeli kapcsolatba kerülünk,
- 1 műtárgyat raktárunk szigorúan őrzött szegletéből mutatunk majd be,
- e 6 alkotásunkat pedig minden hónapban 1 téma mentén fogjuk össze.

Programunkon nem mellőzzük az interaktivitást sem, így arra vállalkozunk, résztvevőinkkel közösen hozzuk létre a Róth Miksa Emlékház és Gyűjtemény új rétegét, júniusban a SZECESSZIÓ szövetét!

A programot vezeti: Kolocz Dóra muzeológus

Jegyár: 1000 Ft/fő
A programra váltott belépőjegy tartalmazza a múzeumi belépő árát is. A program után kiállításaink szabadon megtekinthetők.
Jegyek - korlátozott számban - kaphatók a múzeum jegypénztárában, illetve online.

Maximum létszám: 10 fő

A program szervezői: Róth Miksa Emlékház és Gyűjtemény, Erzsébetváros Önkormányzata

Időpontok

Betöltés...